به سایت صفاهوم خوش آمدید …

تیم کالای خواب، حمام و جهیزیه صفاهوم متشکل از افراد بسیار با تجربه و متخصص در زمینه منسوجات خانگی همانند کالای خواب و حمام، کالای خانه و آشپزخانه و جهیزیه عروس بیش از 80 سال است که در شهر زیبای اصفهان خواستگاه هنر و فرهنگ ایران زمین، مشغول به فعالیت می باشد.

اعتقاد ما این است که آسایش و زیبایی خانه شما نقطه اشتراک بین ما و شماست. و این را نیز میدانیم که آسایش و زیبایی نه فقط حاصل استفاده از محصولات زیباست بلکه حاصل ایجاد یک حس خوب و پسندیده است که ما میتوانیم با تجربه خود آن را به شما تقدیم کنیم.

سرمایه ما تجربه ما است.

 

تاریخچه کالای خواب صفائی

مجموعه بزرگ و باسابقه صفائی، 80 سال پیش با تولید خانگی و عرضه صنایع دستی اصفهان مانند ترمه و ملیله‌دوزی کار خود را آغاز کرد. در کنار فعالیت‌های تولیدی،‌ اقدام به وارد کردن چرخ‌های دوخت صنعتی و خانگی فاف، ژانومه و … برای اولین بار در شهر اصفهان کرد. فرزندان حاج محمود صفائی، مؤسس مجموعه صفائی، با رونق کسب‌وکار و ارج نهادن به سلایق و نیازهای مشتری در زمینه منسوجات و کالای خواب، حیطه فعالیتشان را گسترش دادند. و در حال حاظر این مجموعه دارای سه شعبه فیزیکی فعال جهت خرید حضوری در سطح شهر اصفهان می باشد.

حاج محمود صفائی، نمایشگاه بین المللی غرفه فاف آلمان

از فروش حضوری تا خرید آنلاین

مجموعه صفاهوم این روز ها با توجه به گسترش بستر اینترنت و وجود شبکه های مجازی، به منظور دسترسی همه مردم عزیز ایران به محصولات این مجموعه و همچنین سهولت در خرید کالای خواب، حمام و جهیزیه عروس اقدام به راه اندازی وب سایت صفاهوم و همچنین پیج اینستاگرام SafaHomeCom نموده است. شما در هر شهری از ایران عزیز که زندگی می‌کنید با مراجعه به سایت صفاهوم به آدرس safahome.com محصولات مورد نظرتان را از لحاظ مشخصات، کیفیت و قیمت بررسی کنید و سپس سفارش دهید. در طراحی این سایت تلاش شده تا تجربیات خود از خرید حضوری را به فضای اینترنت منتقل کنیم تا شما مشتریان گرامی بتوانید به راحتی و با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات کالای خواب و حمام نمایید.