سایت در حال بروزرسانی می باشد. درصورت عدم امکان ثبت سفارش به واتساپ پیام دهید 09134258027.

HANDMADE Home Fashion

حوله دست و صورت کودک

حوله دستی کودک بر‌خلاف حوله حمام فقط برای خشک کردن صورت به‌ کار می‌رود. توجه به نکات مهم در حین خرید این کالای بهداشتی برای کودکان اهمیت ویژه‌ای دارد تا حساسیت و مشکلاتی برای آن‌ها ایجاد نشود. این نکات مهم شامل، جنس، طرح و نوع رنگ روی حوله می‌شود. شما می‌توانید حوله‌های یک تکه و دو تکه را متناسب با نیاز فرزندتان، از فروشگاه صفاهوم خریداری کنید.

فقط کالاهای موجود

سوالات متداول

01بهترین جنس حوله دست نوزاد و کودک چیست؟
بهترین جنس حوله دست نوزاد و کودک، پنبه است. در حوله کودک نباید الیاف شیمیایی و پلی استر به‌کار رفته باشد.
02ابعاد حوله دست کودک چه تفاوتی با حوله حمام دارد؟
ابعاد حوله دستی بسیار کوچک‌تر از حوله حمام است. معمولاً حمام با سایز کودک انتخاب شده ولی حوله دست و صورت برای همه سنین ابعاد یکسان دارد.
03تفاوت حوله دست و صورت دخترانه و پسرانه در چیست؟
حوله دست و صورت دخترانه و پسرانه بر‌اساس طرح‌هایی که دارند با یکدیگر تفاوت دارند. شما می‌توانید بر‌اساس این طرح‌ها برای فرزند پسر و دختر خود حوله مورد‌علاقه او را بخرید.

جنس؛ انتخاب بهترین پارچه برای حوله دستی کودک

جنس در خرید حوله دست و صورت کودک و نوزاد بسیار اهمیت دارد. حوله دستی بچه گانه باید آب را به‌خوبی جذب کند و در‌عین‌حال لطافت کافی را نیز داشته باشد. معمولاً بهترین جنس حوله کودک و حتی حوله تن پوش زنانه و مردانه، پنبه است. هر‌چقدر پنبه به‌کار رفته برای تولید حوله خالص‌تر باشد، کیفیت و لطافت آن نیز بیشتر می‌شود. 

قابلیت شستشو؛ نظافت آسان و رعایت بهداشت ۱۰۰ درصدی

حوله از آن‌جایی که مستقیم با پوست در تماس است باید کاملا بهداشتی باشد. از استفاده چند باره حوله بدون شستشو و نظافت بپرهیزید؛ زیرا پوست کودکان بسیار حساس است و به‌دلیل پایین‌ بودن ایمنی بدن آن‌ها، امکان بروز آلرژی و حساسیت‌های مختلف وجود دارد. 

بهتر است برای این منظور حوله‌هایی را بخرید که با رنگ ثابت قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را داشته باشند. معمولاً برخی از افراد به‌دنبال کاهش هزینه پرداختی هستند. ولی این حوله‌ها پس از مدتی کدر شده و کیفیت خود را از دست می‌دهند. توجه به این نکات، برای خرید ست حوله عروس و داماد نیز می‌تواند تجربه خرید مناسبی ایجاد کند. 

ابعاد؛ اندازه حوله دست و صورت کودک 

حوله دست و صورت به‌صورت جداگانه و ست با حوله حمام قابل خریداری است. مدل ست این حوله‌های در بسته‌بندی بوده و بر‌اساس سایز کودک دسته‌بندی شده‌اند. ولی اگر قصد خرید حوله دست بچه گانه دارید، باید ابعاد آن را بدانید. ابعاد حوله دست و صورت کودک ۶۰×۳۰ سانتی متر است که برای خشک کردن و استفاده روزانه کودکان اندازه‌ای ایده‌آل محسوب می‌شود. انتخاب ابعاد حوله به‌اندازه خرید رومیزی ناهار خوری اهمیت دارد. زیرا در‌صورت بزرگ بودن آن، کودک نمی‌تواند از آن به‌درستی استفاده کند. 

ایجاد علاقه به نظافت با طرح‌های کارتونی حوله دست و صورت بچه گانه صفا‌هوم 

طرح حوله‌های دست و صورت عرضه‌شده در فروشگاه صفاهوم به‌گونه‌ای انتخاب شدند که برای کودکان جذاب باشد و آن‌ها را به‌ استفاده از این حوله‌ها تشویق کند. به‌همین دلیل می‌توانید متناسب با سلیقه فرزند خود، شخصیت کارتونی مورد‌علاقه او را انتخاب کرده و شادی را برای لحظه‌ای به او شادی را هدیه دهید.