HANDMADE Home Fashion

رومیزی

رومیزی در انواع رومیزی ناهارخوری، میز جلو مبلی و عسلی تولید می‌شوند. خرید رومیزی شیک و استفاده از آن، ظاهر میز را از سادگی دور می‌کند و جلوه بهتری به آن می‌بخشد. رومیزی علاوه‌بر زیباتر شدن دکوراسیون منزل، به نگهداری بهتر و دوام بیشتر میز کمک می‌کند. هنگام خرید رومیزی باید هماهنگی طرح و رنگ آن را با سبک دکوراسیون خانه را در نظر بگیرید.

رومیزی ترمه

همه محصولات

رانر رومیزی

همه محصولات

رومیزی ناهارخوری

همه محصولات

رومیزی جلومبلی

همه محصولات

جدیدترین محصولات رومیزی ناهارخوری

همه محصولات

محبوب‌ترین محصولات رومیزی جلو مبلی

همه محصولات

پرفروش‌ترین محصولات رومیزی مربع

همه محصولات

رومیزی مخمل

همه محصولات

رومیزی سنتی

همه محصولات

چرا صفاهوم ؟

فروشگاه کالای خواب، حمام و جهیزیه صفاهوم تجربه 80 سال فعالیت در زمینه منسوجات خانه و اکسسوری منزل در شهر زیبا اصفهان به شما این اطمینان را می دهد که شما با خیال راحت سفارش خود را ثبت نمایید.

سوالات متداول

01رومیزی جدید چه مدل‌هایی دارد؟
انواع رومیزی جدید در مدل‌های رانر، رومیزی فانتزی، رومیزی گیپور، رومیزی قلاب‌بافی و رومیزی‌های ساتن تولید می‌شوند که بیشترین طرفدار را بین انواع رومیزی دارند.
02رانر برای چه میزهایی مناسب است؟
رانر یکی از انواع رومیزی مدرن شناخته می‌شود که برای میزهای ناهارخوری، جلومبلی و عسلی مناسب است.
03برای خرید رومیزی شیک به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
در خرید رومیزی شیک به نکاتی از جمله رنگ و سبک دکوراسیون خانه باید دقت کنید. مدل رومیزی باید حتما با سبک دکوراسیون، رنگ و مدل وسایل هماهنگ باشد.
رومیزی جدید از جنس ساتن، ترمه، مخمل، چرم و سایر پارچه‌های مرغوب تولید می‌شود. نکته مهم هنگام خرید رومیزی، هماهنگی جنس آن با سایر عناصر موجود در دکوراسیون است. رانر رومیزی به‌عنوان یک رومیزی شیک و جدید یا رومیزی ناهارخوری کاربرد دارد. برای خرید رانر نیز باید جنس پارچه آن را هماهنگ با سایر وسایل و پارچه مبلمان انتخاب کنید. انواع رومیزی جدید برای میزهای مختلف انواع رومیزی براساس تنوع میزها مانند میز ناهارخوری، میز جلومبلی و عسلی طراحی و تولید شده‌اند. رومیزی  پرفروش‌ترین انواع این محصول در صفاهوم به شرح زیر است: رومیزی ناهارخوری برای تغییر دکوراسیون ساده اما تماشایی چیدمان صحیح و انتخاب یک رومیزی ناهارخوری زیبا باعث یک تغییر کلی در فضای خانه و میز غذاخوری می‌شود. انواع رو میزی ساتن، گیپور و ترمه به‌عنوان رومیزی ناهارخوری شیک کاربرد دارد. انواع رومیزی برای میز ناهار خوری باید سطح میز را کاملا بپوشاند و قسمتی از آن نیز از لبه میز آویزان شود؛ بنابراین هنگام خرید رومیزی برای میز ناهار خوری ابعاد آن را متناسب با میز خود انتخاب کنید. مدل جدید رومیزی های جلو مبلی و عسلی میز جلومبلی برای پذیرایی از مهمان و قرار دادن دکوری‌های تزیینی استفاده می‌شود؛ بنابراین رومیزی جدید جلو مبلی باید با رنگ مبلمان و سبک کلی دکوراسیون هماهنگی کامل را داشته باشد. رومیزی پارچه‌ای مانند: ساتن، ترمه، پولکی و گیپور از متداول‌ترین مدل‌های رومیزی جدید جلو مبلی هستند. برای خرید رومیزی جدید جلو مبلی حتما شکل میز را نیز در نظر بگیرید؛ انواع رومیزی جلو مبلی مستطیل، رومیزی جلو مبلی مربع و رومیزی جلو مبلی دایره‌ای قابل‌خریداری هستند. رانر؛ یکی از جدیدترین انواع رومیزی برای میز ناهار خوری رانر یکی از جدیدترین انواع رومیزی برای میز ناهار خوری محسوب می‌شود و بیشتر برای سبک دکوراسیون مدرن کاربرد دارد. رانر به‌عنوان مدل جدید رومیزی جلو مبلی برای میزهای مستطیل‌شکل نیز استفاده می‌شود. انواع رومیزی رانر فقط قسمت میانی میز را می‌پوشانند و باید با جنس میز ناهارخوری و مبلمان تناسب داشته باشد. انواع رومیزی براساس جنس پارچه علاوه‌بر تنوع بالا در طرح و اندازه، انواع رومیزی شیک با پارچه‌های مختلف تولید می‌شوند. ازجمله پرفروش‌ترین رومیزی های شیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • رومیزی مخمل
  • رومیزی ساتن
  • رومیزی ترمه
  • رومیزی چرم
  • رومیزی گیپور
هنگام خرید رومیزی حتما به جنس پارچه آن توجه داشته باشید. پارچه رومیزی جدید را متناسب با جنس پارچه ست مبلمان و سبک دکوراسیون منزل انتخاب کنید. معمولا رومیزی ترمه و مخمل برای خانه‌هایی با سبک دکوراسیون کلاسیک و رومیزی ساتن و چرم برای خانه‌هایی با سبک دکوراسیون مدرن مناسب‌اند. برای خرید رومیزی ناهار خوری جدید و شیک یا خرید مدل جدید رومیزی جلو مبلی و عسلی، کافی است محصولات این صفحه را با دقت بررسی کنید. در فروشگاه صفاهوم انواع رومیزی با بهترین کیفیت پارچه و دوخت حرفه‌ای قابل‌خریداری هستند.