HANDMADE Home Fashion

رومیزی چرم

هدف افراد بسیاری از خرید رومیزی مراقبت و محافظت از میزهای شیشه‌ای یا چوبی است. اما باید در نظر داشته باشید که رومیزی‌ها نقش پررنگی در زیبایی ظاهر و دکوراسیون خانه و محل زندگی یا کار دارند. رومیزی‌های مدل‌های مختلفی دارند و هرکدام از آن‌ها با توجه به سبک و نوع دیزاین خانه خریداری می‌شود.

فقط کالاهای موجود

سوالات متداول

01قیمت رومیزی چرم چقدر است؟
با توجه به اینکه قیمت رومیزی چرم طبیعی و دست دوز با قیمت رومیزی چرم مصنوعی تفاوت دارد نمی‌توان قیمت مقطوعی را برای رومیزی چرم در نظر گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت رومیزی با شماره تلفن 03132230196 تماس بگیرید.
02رومیزی چرم طبیعی بهتر است یا چرم مصنوعی؟
رومیزی چرم طبیعی ماندگاری بیشتری نسبت به چرم مصنوعی دارد. اما از طرفی چرم‌های مصنوعی قیمت مناسب‌تری دارند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه اند.
03آیا رومیزی چرم را می‌توان برای سبک دکوراسیون مدرن خریداری کرد؟
رانر چرم  یکی از مدرن‌ترین مدل‌های رومیزی است که در سبک‌های دکوراسیون مدرن و مینیمال کاربرد دارد.
رومیزی‌های چرم یکی از خاص‌ترین مدل‌های رومیزی هستند که در فضاهایی با دکوراسیون مدرن یا کلاسیک استفاده می‌شود. انتخاب بین اینکه رومیزی برای فضای مدرن باشد یا کلاسیک نیز کاملا مربوط به مدل و سبک رومیزی چرم می‌شود.

رومیزی چرم برای چه قسمت‌هایی از خانه کاربرد دارد؟

از رومیزی چرم می‌توان به‌عنوان رومیزی ناهارخوری، رومیزی جلو مبلی، رومیزی عسلی یا روی میز خاطره‌ها استفاده کرد. رانرها نیز یکی از جدیدترین مدل‌های رومیزی‌اند که برای خانه‌هایی با سبک دکوراسیون مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرند و از جنس چرمی نیز تولید می‌شوند. رانرهای چرم معمولا از پرفروش‌ترین مدل‌های رانر هستند که در اشکال و ابعاد مختلف تولید و عرضه می‌شوند.

رومیزی چرم چه مدل‌هایی دارد؟

رومیزی چرم در مدل‌های متعدد و متنوعی با توجه به استقبال گسترده و نیاز مصرف کنندگان تولید می‌شود. پرفروش‌ترین مدل‌های رومیزی چرم به شرح زیر است: رومیزی چرم اکلیلی رومیزی چرم مخمل رومیزی چرم طبیعی رومیزی چرم دست دوز رومیزی چرم 3 تکه رومیزی چرم 4 تکه

خرید رومیزی چرم از فروشگاه اینترنتی صفاهوم

شما می‌توانید جدیدترین مدل‌های رومیزی چرم را به‌عنوان رومیزی ناهارخوری، رومیزی عسلی، رانر و رومیزی جلو مبلی و برای میزهای مختلف در خانه یا محل کار با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی صفاهوم خریداری کنید. برای دریافت راهنمایی درباره خرید انواع رومیزی با متریال مختلف می‌توانید با شماره تلفن‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.