HANDMADE Home Fashion

رومیزی جلو مبلی

رومیزی جلو مبلی تاثیر بسزایی در زیبایی دکوراسیون خانه دارد. مدل جدید رومیزی جلو مبلی را باید متناسب با سبک دکوراسیون منزل و رنگ ست مبلمان خریداری کنید. رومیزی جلو مبلی مستطیل و رومیزی جلو مبلی مربع برای میزهایی با همین شکل کاربرد دارند. رومیزی جلو مبلی گرد نیز نوعی رومیزی مدرن محسوب می‌شود که زیبایی بیشتری به میزهای دایره‌ای می‌بخشد.

فقط کالاهای موجود

سوالات متداول

01اندازه رومیزی جلو مبلی را چگونه انتخاب کنیم؟
اندازه رومیزی جلو مبلی کاملا به اندازه میز بستگی دارد. معمولا رومیزی ها جلو مبلی فقط قسمتی از روی میز را می پوشانند و نباید خیلی بزرگ باشند.
02رومیزی جلو مبلی مستطیل فقط برای میزهای مستطیل مناسب است؟
رومیزی جلو مبلی مستطیل برای میزهای گرد و دایره‌ای هم کاربرد دارد و انتخاب مدل رومیزی به ابعاد و رنگ میز ارتباط مستقیم دارد.
03رومیزی جلو مبلی جدید را چگونه در سایت صفاهوم سفارش دهیم؟
شما با وارد شدن به صفحه رومیزی مورد نظر و با انتقال رومیزی به سبد خرید می‌توانید رومیزی جدید جلو مبلی مورد علاقه خود را سفارش دهید.
04قیمت ست رومیزی جلو مبلی و عسلی چقدر است؟
برای اطلاع از قیمت ست رومیزی جلو مبلی و عسلی با شماره تلفن 32223334-031 تماس بگیرید.
استفاده از انواع رومیزی جلو مبلی علاوه‌بر ایجاد زیبایی در دکوراسیون به ماندگاری بیشتر میز و تمیز ماندن سطح آن کمک می‌کند. رومیزی جلو مبلی شیک از پارچه‌های مختلف مانند مخمل، دانتل، گیپور، ترمه و ساتن تولید می‌شود. پارچه روی میز جلو مبلی را می‌توانید هماهنگ با پارچه مبلمان یا سبک دکوراسیون انتخاب کنید. رومیزی جلو مبلی ساتن و دانتل ازجمله انواع رومیزی جلو مبلی شیک محسوب می‌شوند که برای سبک دکوراسیون کلاسیک و سنتی کاربرد دارند.

انواع رومیزی جلو مبلی شیک

رومیزی جدید جلو مبلی با پارچه‌های مختلف تولید می‌شود و هرکدام از آن‌ها زیبایی منحصربه‌فردی دارند. ازجمله انواع رومیزی جلو مبلی شیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • رومیزی جلومبلی ساتن
  • رومیزی جلو مبلی مخمل
  • رو میزی جلو مبلی دانتل
  • رومیزی جلو مبلی توری
  • رومیزی جلو مبلی پتینه
  • رومیزی جلو مبلی ترمه
رومیزی جلو مبلی ترمه برای خانه‌هایی با سبک دکوراسیون سنتی یکی از بهترین انتخاب‌ها محسوب می‌شود. همچنین، رومیزی جلو مبلی مخمل با طرح‌های برجسته یکی از انواع رومیزی جلو مبلی شیک به شمار می‌رود که برای خانه‌های کلاسیک مناسب است. 

نکات مهم خرید رومیزی جلو مبلی

به دلیل تنوع بالا در انواع رومیزی جلو مبلی، هنگام خرید ممکن است دچار سردرگمی شوید. با استفاده از نکاتی که در ادامه بررسی می‌کنیم، هنگام خرید رومیزی جلو مبلی بهترین مدل را انتخاب خواهید کرد.

شکل رومیزی؛ رومیزی رومیزی جلو مبلی مستطیل، مربع یا دایره؟

شکل رومیزی یکی دیگر از مهم‌ترین نکات هنگام خرید رومیزی جلو مبلی محسوب می‌شود. رومیزی جلو مبلی مستطیل یا رانرها برای میزهای مستطیل‌شکل مناسب‌اند. اگر میز جلو مبلی دایره‌شکل دارید، رومیزی جلو مبلی گرد با ابعاد بزرگ‌تر از میز، ظاهری جذاب ایجاد می‌کند. رومیزی جلو مبلی مربع نیز یکی از پرفروش‌ترین و پرکاربردترین انواع رومیزی جلو مبلی محسوب می‌شود.

جنس پارچه روی میز جلو مبلی را در نظر بگیرید

هنگام خرید رو میزی جلو مبلی، به جنس آن نیز توجه کنید. جنس پارچه روی میز جلو مبلی باید با سبک دکوراسیون و پارچه مبلمان هم‌خوانی داشته باشد. رومیزی جلو مبلی پتینه، یک مدل جدید رومیزی جلو مبلی، به‌عنوان رومیزی مدرن برای خانه‌هایی با سبک مدرن و مینیمال بهترین انتخاب خواهد بود.

تعداد تکه‌های ست رومیزی؛ یکی از مهم‌ترین نکات خرید رومیزی جلو مبلی

یکی دیگر از نکاتی که هنگام خرید رومیزی جلومبلی حتما باید به آن دقت کنید، تعداد تکه‌های آن است. برخی از انواع رومیزی جلو مبلی همراه با ۲ رومیزی عسلی جدید و یک رانر برای میز ناهارخوری به فروش می‌رسند. این مدل جدید رومیزی جلو مبلی جمعا قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تری نسبت به مدل‌های رومیزی تک دارد. البته قیمت رومیزی جلو مبلی ارتباط مستقیم با جنس، کیفیت، نوع پارچه، برند و ابعاد رومیزی دارد. شما می‌توانید همین حالا از طریق این صفحه شیک‌ترین مدل جدید رومیزی جلو مبلی با پارچه‌های متنوع و تعداد تکه‌های متفاوت با قیمت بارونکردنی خریداری کنید.