HANDMADE Home Fashion

سرویس آشپزخانه پارچه ای

در هر آشپزخانه‌ای با استفاده از برخی وسایل می‌توان کارها را راحت‌تر و با سرعت بالاتری انجام داده و نظم دلخواهتان را به محیط بدهید. سرویس پارچه ای آشپزخانه یکی از این وسایل کاربردی است.باتوجه‌به متنوع بودن طرح و رنگ ست‌های پارچه‌ای آشپزخانه با خیال راحت می‌توانید این ابزار کاربردی را با سبک و دکوراسیون آشپزخانه‌تان هماهنگ کنید. 

بیشتر بخوانید

لوازم پارچه ای ست آشپزخانه

لوازم پارچه ای ست آشپزخانه

لوازم پارچه ای تکی آشپزخانه

لوازم پارچه ای تکی آشپزخانه

دستمال و دستگیره آشپزخانه

دستمال و دستگیره آشپزخانه

حوله آشپزخانه

حوله آشپزخانه

سوالات متداول

01پرکاربردترین وسایل سرویس آشپزخانه پارچه ای شامل چه قطعاتی می‌شود؟

پرکاربردترین قطعات سرویس آشپزخانه پارچه ای از دمکنی، دستکش فر، کیسه نان و سبزی، دستگیره، حوله آشپزخانه، پیشبند، سبد نان، زیر بشقابی یا رومیزی و کاور مایکروویو تشکیل می‌شود.

02هنگام خرید سرویس آشپزخانه پارچه‌ای توجه به چه نکاتی مهم است؟

ست سرویس آشپزخانه را با‌توجه‌به نیاز و بودجه‌تان خریداری کنید. همچنین برای هماهنگی بیشتر وسایل با محیط در هنگام انتخاب طرح و رنگ به دکوراسیون آشپزخانه توجه کنید. 

03چرا استفاده از سرویس آشپزخانه ضروری و مهم است؟

استفاده از دم‌کنی سرویس آشپزخانه به پخت بهتر غذا و حفظ سلامت وسایل آشپزی کمک می‌کند. با استفاده از دستگیره‌های پارچه‌ای جلوی سوختگی بر اثر برخورد پوست با جسم داغ را خواهید گرفت. همچنین بانکه‌ها به شما کمک می‌کنند که نظم‌دهی بهتری در آشپزخانه داشته باشید. 

لوازم پارچه ای آشپزخانه؛ از دم‌کنی تا ظرف‌های نگهداری حبوبات

به طور معمول وقتی صحبت از سرویس آشپزخانه پارچه ای عروس می‌شود، اغلب افراد یاد دم کنی، دستگیره‌ و پیشبند با طرح‌های و رنگ‌های تکراری می‌افتند؛ اما حالا با وجود متریال‌های با کیفیت و جذاب در بازار، ست سرویس آشپزخانه پارچه ای جدید با جزئیات و تزئینات بیشتر، در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تهیه و تولید می‌شود. البته سرویس آشپزخانه فقط از لوازم پارچه‌ای تشکیل نمی‌شود. در کنار حوله عروسکی آشپزخانه و دستگیره و دم‌کنی، ظروف فلزی، چوبی یا پلاستیکی برای نگهداری نان، برنج و حبوبات نیز جزو ست سرویس آشپزخانه محسوب می‌شوند. 

لیست کامل سرویس آشپزخانه پارچه ای؛ انتخاب بر‌اساس نیاز

برای تکمیل لوازم آشپزخانه می‌توانید کامل‌ترین سرویس آشپزخانه پارچه ای را بر‌اساس نیازتان انتخاب کنید. در ادامه شما را با لیست سرویس آشپزخانه آشنا خواهیم کرد تا بهترین انتخاب را برای آشپزخانه‌تان انجام دهید. معمولا ست سرویس آشپزخانه پارچه ای، شامل موارد زیر می‌شود. 

  • سرویس 9 تکه آشپزخانه: پیشبند ضد آب، 2 عدد دستکش فر نسوز، 2 عدد دستگیره نسوز و حوله مثلثی آشپزخانه
  • سرویس آشپزخانه 10 تکه: 3 عدد دم‌کنی، پیشبند ضد آب، 2 عدد دستکش نسوز، 2 عدد دستگیره نسوز، دستمال آشپزخانه و حوله مثلثی آشپزخانه
  • سرویس 13 تکه آشپزخانه: 3 عدد دم‌کنی، 2 عدد دستکش، 2 عدد دستگیره، 1 عدد آبگیر سینک، 1 عدد پیشبند، 1 عدد حوله مثلثی و 1 عدد دستمال سفره
  • سرویس آشپزخانه 14 تکه: 3 عدد دمکنی، 2 عدد دستگیره، 2 عدد دستکش، 2 عدد دستمال، 2 عدد دستگیره قابلمه، 1 عدد حوله آشپزخانه، 1 عدد پیشبند، 1 عدد سبد پارچه‌ای نان

سرویس آشپزخانه انواع مختلف دارد و قیمت سرویس آشپزخانه عروس پارچه ای بر‌اساس تعداد قطعات و جنس می‌تواند متفاوت باشد. به‌عنوان مثال قرار گرفتن پادری خانه، بانکه‌های حبوبات و سطل زباله در لیست سرویس آشپزخانه روی قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود.

تهیه کردن ست پارچه‌ ای آشپزخانه عروس؛ دوختن یا خریدن؟

در گذشته یکی از مهمترین مراحل برای تهیه‌ی جهیزیه، انتخاب پارچه برای سرویس آشپزخانه بود! احتمالا دلیل این اهمیت این بود که پارچه سرویس آشپزخانه علاوه بر کاربردی بودن باید نشان‌دهنده‌ی سلیقه‌ی خانواده‌ی عروس هم می‌بود. به مرور زمان خانواده‌ها کم کم به جای انتخاب و خرید پارچه و همچنین دوخت و دوز آن، تصمیم گرفتند که سرویس پارچه‌ای آشپزخانه عروس را به شکل آماده از بیرون بخرند. این تصمیم علاوه بر راحتی، یک منطق اقتصادی قوی هم داشته و آن اینکه به مرور زمان قیمت سرویس پارچه ای آشپزخانه در مقایسه با قیمت پارچه سرویس آشپزخانه ارزان‌تر شده. پس می‌توان گفت امروزه یک مرحله‌ی مهم برای تهیه‌ی جهیزیه، نوشتن لیست سرویس پارچه ای عروس و بر اساس این لیست خرید سرویس آشپزخانه پارچه ای عروس می‌باشد. البته این مسئله فقط مخصوص عروس‌ها و تهیه‌ی جهیزیه نیست، هر کسی می‌تواند برای داشتن بهترین سرویس آشپزخانه پارچه ای جدید، به جای خرید پارچه و دوخت و دوز، یک لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه مخصوص خود بر اساس نیازهایش بنویسد و مطابق آن از نمونه‌های موجود در بازار خرید کند.

خرید و استفاده از سرویس آشپزخانه چه مزایایی دارد؟

در حین پخت و پز، اغلب برخی از وسایل و منسوجات آشپزخانه همچون در قابلمه‌ها کثیف می‌شوند. معمولا شست‌وشو و حذف لکه‌های از این وسایل کار دشواری است؛ اما اگر سرویس آشپزخانه پارچه‌ای را انتخاب کرده باشید، به راحتی می‌توانید آن‌ها را بشویید و لکه‌ها را حذف کنید. در واقع می‌توان گفت مهم‌ترین مزیت استفاده از سرویس آشپزخانه پارچه‌ای، قابلیت شست و شوی راحت آن‌ها است.

جدید‌ترین مدل سرویس آشپزخانه پارچه ای، با ترکیبی از قطعات پارچه‌ای، پلاستیکی یا فلزی و در طرح و رنگ‌های متنوع به بازار عرضه می‌شوند. به‌ این ترتیب امکان این را خواهید داشت که بدون محدودیت نسبت به خرید سرویس آشپزخانه مورد‌نظرتان اقدام کنید. سرویس آشپزخانه کامل از فروشگاه کالای خواب صفا‌هوم قابل تهیه و خریداری است. 

نکات مهم در انتخاب سرویس کامل آشپزخانه

اولین فاکتور در هنگام خرید سرویس آشپزخانه پارچه ای، توجه به جنس پارچه و کیفیت دوخت است؛ بنابراین ابتدا به جنس پارچه و میزان لطافت آن دقت کنید. پارچه‌ای مرغوب است که بافتی منسجم داشته و در هنگام لمس آن بتوان لطافت تار و پود را حس کرد. سرویس آشپزخانه پارچه ای نباید با اولین استفاده و در معرض حرارت قرار گرفتن، جمع شده و قواره خود را از دست بدهد. پارچه ست کامل آشپزخانه، باید ضدآب و ضد حرارت باشد و در حین شست و شو رنگ ندهد.

در هنگام خرید سرویس اشپزخانه پارچه‌ای علاوه‌بر زیبایی، هماهنگی اجزا با دکوراسیون آشپزخانه را نیز در نظر بگیرید. سرویس آشپزخانه پارچه ‌ای، باید با دکوراسیون و سایر المان‌های دکوری به کار رفته در آشپزخانه هماهنگ باشد. از همان ابتدا سرویس آشپزخانه‌ای را انتخاب کنید که کامل بوده و پاسخ‌گوی نیاز شما در حین پخت و پز باشد. اگر سرویسی که انتخاب کرده‌اید از نظرتان ناقص است، از خرید آن صرف نظر کنید. زیرا پیدا کردن مدل مشابه و تکمیل سرویس در آینده ممکن است کار دشواری باشد. 

قیمت سرویس آشپزخانه پارچه ای؛ بر‌اساس طرح و جنس

بسته به اینکه سرویس آشپزخانه انتخابی شما، چه طرحی داشته باشد، جنس پارچه سرویس آشپزخانه و اینکه از چه اقلام و تکه‌هایی تشکیل شود، قیمت سرویس آشپزخانه پارچه ای هم تغییر خواهد کرد. به‌طور‌کلی قیمت سرویس آشپزخانه از 40 هزار تومان شروع شده و ممکن است به 900 هزار تومان هم برسد. ارزان‌ترین سرویس آشپزخانه معمولا فقط از پیشبند و دستکش تشکیل می‌شود؛ اما سرویس‌های گران‌تر کامل‌تر هستند و شامل قطعاتی همچون سرویس دم کنی عروس، باکس نان، دستگیره، زیر بشقابی، دستمال سفره، زیر لیوانی و آبگیر پارچه ای آشپزخانه خواهد بود.

خرید و استعلام قیمت لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه عروس

اگر برای تهیه جهیزیه به‌دنبال استعلام قیمت سرویس کامل آشپزخانه و خرید بهترین سرویس آشپزخانه پارچه ای هستید، ما به شما خرید از فروشگاه صفا‌هوم را توصیه می‌کنیم. فروشگاه اینترنتی کالای خواب، حمام و جهیزیه صفائی با انواع روتختی ساده و شیک و رومیزی‌های جدید با بیش از 80 سال سابقه تخصصی در زمینه انواع ملزومات منزل، جدیدترین سرویس آشپزخانه پارچه ای با بهترین قیمت را به شما عرضه می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به شعبه‌های این فروشگاه در اصفهان خرید ست کامل آشپزخانه را به صورت حضوری انجام داده یا از طریق سایت صفا‌هوم سفارش خود را به‌صورت آنلاین از سراسر ایران ثبت کنید.