چند نوع تشک در بازار وجود دارد؟

سایز تشک‌ها معمولا بر اساس تعداد نفرات دسته‌بندی می‌شود. تشک تخت خواب یک نفره، تشک تخت خواب دو نفره و تشک مهمان رایج‌ترین سایز‌های تشک در بازار هستند.

تشک تخت خواب انواع مختلفی دارد که در سایزهای گفته شده تولید می‌شود. خرید کالای خواب مانند کالای خانه و آشپزخانه به دلیل اینکه سلامتی بدن ما تحت تاثیر آن‌هاست، به دقت زیادی نیاز دارد. در هنگام خرید تشک به نوع آن‌ها دقت کنید تا آسیبی به جسم شما وارد نشود. در ادامه انواع تشک‌ها را معرفی می‌کنیم:

1. مهم‌ترین کاربرد تشک طبی

تشک‌ طبی به دلیل جنس و ساختاری که دارد برای افراد مبتلا به کمردرد و پادرد انتخاب مناسبی است. تشک طبی از یونولیت ساخته می‌شود و سبک و محکم است.

2. خوابی آرام و راحت با تشک فنری

تشک‌های فنر دار جزو اولین انتخاب‌های هر فردی است. حس نرمی و فنری این تشک‌ها باعث آرامش مطبوعی در هنگام خواب می‌شود. خرید تشک فنری با روتختی‌های طرح‌دار یکی از مهم‌ترین بخش‌های جهیزیه و تزئینات جهیزیه عروس است.

ویژگی‌های یک تشک استاندارد چیست؟

کالای خواب هم مانند کالای حمام باید از الیاف ضد حساسیت، قابل شست‌و‌شو، مستحکم و طبیعی ساخته شود. بهترین تشک، اندازه، وزن و جنس استانداردی دارد. به عنوان مثال تشک‌های دو نفره عرض ۱۶۰ سانتی‌متر و تشک‌های یک نفره عرض ۹۰ سانتی‌متر با طول نزدیک به ۲ متر دارند.

تشک‌های تخت خواب نباید خیلی سفت و محکم یا خیلی نرم باشند. راحتی، استقامت، ضد آب و ضد حریق بودن و قیمت تشک از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین تشک تخت خواب است.

تشک جهیزیه عروس

تشک برای جهیزیه عروس اهمیت بالایی دارد. انتخاب تشک عروس و داماد به اندازه تخت، جنس، طراحی، برند، و قیمت بستگی دارد. همچنین رنگ و طراحی متناسب با سلیقه شما مهم است. البته خرید روتختی عروس می‌تواند کار شما را در انتخاب رنگ و طراحی آسان‌تر کند.

فروشگاه اینترنتی صفاهوم، عرضه کننده متنوع‌ترین مدل‌های تشک

درباره راهنمای خرید تشک تخت به‌طور‌کامل صحبت کردیم. خرید اینترنتی تشک به شما کمک می‌کند بدون مراجعه حضوری و صرف وقت با انواع تشک‌ها و قیمت آن‌ها آشنا شوید. فروشگاه اینترنتی صفاهوم امکان خرید اینترنتی با قیمت مناسب و ارسال به سراسر کشور را فراهم کرده است. هم اکنون می‌توانید تشک یا هر نوع کالای خواب دیگری را در وب سایت صفاهوم مشاهده کنید و سفارش دهید.