HANDMADE Home Fashion

رومیزی مربع

رومیزی از نظر ابعاد به چند دسته تقسیم می‌شود؛ یکی از این دسته‌ها، رومیزی مربع است. این رومیزی برای میز مربع قرار می‌گیرد. علاوه‌بر این، روی میز عسلی، میز جلومبلی و حتی میز تلویزیون نیز می‌توان از آن استفاده کرد. به‌همین دلیل، کاربرد این رومیزی بسیار گسترده است.

بیشتر بخوانید

سوالات متداول

01جدیدترین جنس و طرح رومیزی مربع کدام است؟
طرح رومیزی مربعی جدید، قلاب بافی است. این طرح همیشه طرفداران بسیاری داشته و در سال‌های مختلف از محبوبیت آن کاسته نشده است.
02انواع سبک رومیزی مربعی چیست؟

رومیزی مربعی برای خانه‌هایی به سبک سنتی و کلاسیک کاربرد بهتری دارد. پیشنهاد می‌شود اگر نشیمن یا ناهارخوری شما نیز به سبک کلاسیک یا سنتی ایرانی است، حتما زیبایی خانه را با رومیزی مربعی تکمیل کنید.

03کدام ابعاد رومیزی مربعی کاربرد بیشتری دارد؟

رومیزی مربع در ابعاد مختلفی تولید می‌شود. با‌این‌حال متداول‌ترین اندازه‌های رومیزی مربعی شامل ۵۰×۵۰، ۷۰×۷۰ و ۱۰۰×۱۰۰ سانتی متر است. 

رومیزی مربع معمولا در مدل‌های متنوع و مختلفی مناسب با سلیقه‌های گوناگون طراحی و تولید می‌شود. اما در اغلب مواقع این رومیزی‌ها را در سبک‌های سنتی و کلاسیک می‌بینیم و برای خانه‌هایی با این مدل‌های دکوراسیون مناسب هستند.

جنس انواع رومیزی مربعی؛ از مخمل تا قلاب‌بافی

رومیزی‌ مربعی انتخاب مناسبی برای میز جلو مبلی و عسلی محسوب می‌شود. در‌واقع طرح و مدل انواع رومیزی به ترتیب زیر در بازار یافت می‌شود:

  • رومیزی مربع ترمه
  • قلمکار 
  • پته رومیزی مربع
  • رومیزی سوزن دوزی
  • مغزی دوزی
  • رومیزی مخمل سنتی و جدید

رومیزی مخمل سنتی برای خانه‌هایی به سبک سنتی در رنگ‌های قرمز و سبز قابل خریداری است. با‌این‌حال، رومیزی مربع قلاب بافی به‌عنوان جدید‌ترین طرح این نوع رومیزی در صفاهوم عرضه می‌شود. 

کاربرد رومیزی مربعی برای انواع میز‌ها

از رومیزی‌های مربع می‌توان به‌عنوان سفره سنتی، سفره هفت‌سین، میز خاطره‌ها و قاب عکس‌ها روی میز‌های مربع، گرد و رومیزی جلومبلی استفاده کرد. انتخاب طرح رومیزی مربعی بهتر است مطابق با سبک و مدل رومیزی ناهاخوری باشد تا هماهنگی مناسبی در سبک نشیمن و خانه به‌وجود آید. 

متداول‌ترین ابعاد رومیزی مربعی 

رومیزی مربع برای انواع میز‌ها قابل استفاده است. شما می‌توانید ابعاد رومیزی را به‌گونه‌ای خریداری کنید که کاملاً روی میز قرار گیرد یا لبه‌های رومیزی، مانند یک سفره رومیزی از میز پایین آیند. درواقع انتخاب ابعاد رومیزی مربعی کاملا بستگی به سایز میز و سلیقه شخصی شما دارد. به‌طور‌کل، متداول‌ترین ابعاد رومیزی مربعی ۷۰×۷۰، ۵۰×۵۰ و ۱۰۰×۱۰۰ سانتی‌متر است. با‌این‌حال، سایر اندازه‌های ۹۰×۹۰ یا ۱۵۰×۱۵۰ نیز قابل خریداری خواهد بود. 

فروشگاه صفاهوم؛ خرید رومیزی مربع طرح‌های جدید و مطابق ترند سال 

شما می‌توانید زیباترین مدل‌های رومیزی از جمله رومیزی مربع، رومیزی ضد‌لک، رومیزی ناهارخوری و رومیزی جلومبلی را در جدیدترین طرح‌های روز و با قیمت مناسب در سایت صفاهوم مشاهده و بررسی کنید و سپس محصولات موردنظر را سفارش دهید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راهنمایی چیدمان لوازم منزل و جهیزیه عروس با شماره تلفن‌های درج شده در انتهای این صفحه تماس بگیرید.