با انواع حوله بیشتر آشنا شویم

کالای حمام مانند کالای خواب ارتباط نزدیکی با سلامت بدن ما دارد. به همین دلیل باید به نحوه استفاده و کاربری آن‌ها دقت کنیم. در ادامه انواع حوله و کاربرد آن‌ها را توضیح می‌دهیم.

۱- حوله تن پوش

حوله تن پوش یا حوله پالتویی رایج‌ترین نوع حوله است که مورد استفاده قرار می‌گیرد. این حوله به دلیل اینکه مانند لباس پوشیده می‌شود و کل بدن را تحت پوشش می‌گیرد به حوله لباسی هم معروف است. بهترین مارک حوله تن پوش و حوله پالتویی ارزان و اقتصادی را می‌توانید در سایت صفاهوم سفارش دهید.

۲- حوله استخری

حوله استخری ابعاد کوچک و وزن سبک‌تری دارد و با توجه به امکان جابه‌جایی راحت، در طول سفر یا بعد از ورزش بیشتر استفاده می‌شود.

۳- حوله دست و صورت

 در طول روز از حوله دست و صورت به‌صورت مکرر استفاده می‌کنیم. به همین دلیل این حوله‌ها باید با الیاف طبیعی و پنبه‌ای تولید شده باشند.

۴- حوله آشپزخانه

 حوله آشپزخانه یک همراه همیشگی برای خشک کردن دست‌ها، ظروف و وسایل آشپزخانه است و به‌عنوان یک کالای خانه و آشپزخانه شناخته می‌شود.

۵- حوله نوزاد

حوله نوزاد با توجه به پوست حساس و لطیف نوزادان باید نرم باشد و قدرت آب‌گیری زیادی داشته باشد. حوله عروس و داماد، که بیشتر نقش تزئینات جهیزیه عروس را دارد، از انواع دیگر حوله است. حوله یکبار مصرف هم یک نوع حوله ارزان قیمت و سبک است که در مدت سفر می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

قدرت جذب آب، مهم‌ترین فاکتور در انتخاب حوله

اغلب حوله‌ها از جنس کتان، پنبه، الیاف بامبو و پلی استر تولید می‌شوند و جذب آب زیادی دارند. مثلا برای حوله پالتویی فرقی نمی‌کند بهترین مارک حوله تن پوش ایرانی را بخرید یا بهترین مارک حوله تن پوش ترکیه را، موضوع مهم جنس حوله است. حوله‌های پنبه‌ای آب بیشتری به خود جذب می‌کنند و لطافت بیشتری دارند. حوله‌های پنبه‌ای حساسیت‌زا نیستند و به پوست آسیبی نمی‌رسانند.

لطیف‌ترین حوله‌ها را با قیمت مناسب از صفاهوم بخواهید

در سایت صفاهوم انواع حوله ارزان قیمت با کیفیت بالا در دسترس شما قرار دارد. فروشگاه اینترنتی صفاهوم اجناس خریداری شده را به سراسر ایران ارسال می‌کند و با خرید اینترنتی حوله و منسوجات مورد نیازتان در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید. البته اگر در اصفهان زندگی می‌کنید امکان خرید حضوری برای شما میسر است. برای سفارش کالای مورد نظر و مشورت با کارشناسان ما با شماره تلفن 32223334-031 تماس بگیرید.