HANDMADE Home Fashion

رومیزی ترمه

پارچه ترمه از جمله پارچه‌های قدیمی و ایرانی است که طرفداران طرح‌های سنتی به آن علاقه بسیاری دارند. استفاده از رومیزی ترمه موردپسند علاقه‌مندان به دکوراسیون سنتی ایرانی بوده و خرید انواع رومیزی ترمه از گذشته تا همین امروز بین ایرانی‌ها بسیار رایج بوده است. ترمه رومیزی زیباترین و شکیل‌ترین رومیزی ناهارخوری سنتی در خانه‌‌های ایرانی محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید

سوالات متداول

01رومیزی ترمه از کجا بخریم؟
برای خرید رومیزی ترمه در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف از محصولات فروشگاه صفاهوم دیدن کنید. ترمه رومیزی با کاربردهای مختلف از جمله رومیزی ناهارخوری ترمه، رانر ترمه، رومیزی عسلی ترمه و صدها مدل متنوع دیگر در این فروشگاه موجود هستند.
02رومیزی ترمه گرد یا رومیزی ترمه مستطیلی؟
انتخاب مدل رومیزی به دکوراسیون منزل و سلیقه خریدار بستگی دارد. به‌طورکلی، رومیزی ترمه گرد برای میزهای گرد و رومیزی ترمه مستطیلی برای میزهای مستطیلی و گوشه‌دار مناسب هستند.
03رومیزی ترمه برای ناهارخوری مناسب است؟
بله؛ اگر دکوراسیون منزل شما سبک کلاسیک یا سنتی ایرانی دارد، رومیزی ناهارخوری ترمه بهترین انتخاب برای شما خواهد بود؛ همچنین، استفاده از رومیزی ناهارخوری ترمه در خانه‌های مدرن تضاد جالبی ایجاد می‌کند.
پارچه‌های ترمه از پارچه‌های دست‌دوز با نخ ابریشم هستند که به دلیل قدمت و زیبایی مورد استفاده افراد بسیاری قرار می‌گیرند. قیمت ترمه به دلیل دست‌دوز بودن آن، نسبت به سایر پارچه‌ها بیشتر است. رومیزی ترمه، مانند رومیزی مخمل، جلوه‌ای سلطنتی و سنتی به دکوراسیون منزل می‌بخشد.

انواع رومیزی ترمه؛ خرید رومیزی متناسب با دکوراسیون منزل

رومیزی ترمه مدل‌های بسیار متنوعی دارد. انواع رومیزی ترمه برای میز ناهارخوری، میز جلو مبلی و میز عسلی، ابعاد مختلفی دارند. انواع ترمه رومیزی در زیر، پرفروش‌ترین رو میزی ترمه برای منازل ایرانی هستند:
  • رومیز ترمه برای میز ناهارخوری
  • رومیزی ترمه سرمه دوزی
  • انواع رومیزی برای میز گرد ترمه
  • رومیزی ترمه مستطیلی
  • رومیزی ترمه برای میز جلو مبلی
  • رانر ترمه
استفاده از جدیدترین رانر رومیزی، از جنس ترمه یا پارچه‌های دیگر، جلوه‌ای مدرن به خانه می‌بخشد. برای خرید رومیزی ترمه و رانر ترمه در ابعاد مختلف، از محصولات این صفحه در فروشگاه صفاهوم دیدن کنید.

نکات مهم در خرید رومیزی ترمه برای خانه‌های ایرانی

هنگام خرید ترمه رومیزی باید به نکات بسیاری توجه کنید تا خرید لذت‌بخشی داشته باشید. موارد زیر را هنگام خرید رومیزی ترمه فراموش نکنید:
  • رنگ رومیزی ترمه: رنگ ترمه رومیزی، باید با سایر عناصر دکوراسیون منزل تناسب داشته باشد. ترمه رومیزی رنگ‌ها و طر‌ح‌های بسیار متنوعی دارد؛ به همین دلیل خرید رومیزی ناهارخوری ترمه یا رومیزی ترمه برای میز جلو مبلی، برای همه سلیقه‌ها در فروشگاه صفاهوم فراهم است.
  • طرح ترمه رومیزی: طرح رومیزی ترمه یکی از مهم‌ترین نکات هنگام خرید انواع رومیزی از جمله رومیزی ناهارخوری ترمه است. این رومیزی با طرح‌های منحنی یا بته‌جقه در بازار موجود هستند. رومیزی ترمه سرمه دوزی یکی از لوکس‌ترین و شکیل‌ترین انواع آن محسوب می‌شوند.
  • اصل بودن ترمه: هنگام خرید رومیزی ترمه به اصل بودن پارچه و کیفیت آن نیز توجه کنید. متاسفانه بسیاری از فروشندگان سودجو ترمه رومیزی با الیاف پلاستیکی و بی‌کیفیت را در اختیار مشتریان ناآگاه قرار می‌دهند. قیمت ترمه اصل قدیمی معمولاً بیشتر از انواع تقلبی و بی‌کیفیت است.
  • کاربرد رومیزی ترمه: انواع رومیزی ترمه برای میزها و کاربردهای مختلف در بازار موجود هستند. رومیزی ناهارخوری ترمه، رومیزی ترمه گرد و رومیزی ترمه مستطیلی باید متناسب با شکل میز و دکوراسیون منزل خریداری شوند.
به جز رومیزی ترمه، از پارچه ترمه برای تولید محصولات دیگر نیز استفاده می‌شود. کاور کوسن، لباس‌های سنتی، سجاده عروس و هزاران محصول دیگر از ترمه تولید می‌شوند. سجاده عروس مخمل نیز مانند سجاده عروس ترمه برای خرید جهیزیه مورداستقبال بسیاری از عروس‌خانم‌های باسلیقه قرار می‌گیرد.

انواع ترمه رومیزی قیمت مناسب را از فروشگاه صفاهوم بخرید

برای خرید انواع رومیزی ترمه لازم نیست به مراکز اصلی فروش پارچه ترمه در شهرهای مختلف ایران، سفر کنید. انواع رومیزی ترمه، با کاربردهای مختلف، از رومیزی ناهارخوری ترمه تا رومیزی ترمه گرد و ترمه رومیزی مستطیلی، در فروشگاه صفاهوم موجود هستند. شما می‌توانید همین حالا انواع رومیزی ترمه قیمت مناسب اصل را از فروشگاه اینترنتی صفاهوم خریداری کنید. برای دریافت مشاوره به‌منظور خرید رومیزی ترمه با شماره 03132230196 تماس بگیرید.