کاربرد محافظ تشک

از تشک روزانه برای داشتن خوابی خوش استفاده می‌کنیم. به مرور زمان تشک به دلیل ساییدگی، پارگی و لکه‌دار شدن دیگر قابل استفاده نیست. محافظ تشک عمر تشک را بالا می‌برد و از ساییدگی و پارگی زود هنگام جلوگیری می‌کند. از طرفی چون کاور تشک قابل شستشو است، باعث می‌شود که به راحتی بتوانید سالیان طولانی از تشک تخت خود استفاده کنید. بدن در طول شبانه روز تعریق می‌کند و مدام تشک کثیف و لکه‌دار می‌شود. استفاده از محافظ تشک به دلیل ضد آب بودن باعث می‌شود که مایعات و تعریق بدن به داخل تشک نفوذ نکند و به مرور تشک کپک نزند و از تشک بتوان مدت زمان بیشتری استفاده کرد. همچنین در خانواده‌هایی که بچه خردسال دارند ممکن است که شب‌ها دچار بی‌اختیاری ادراری شوند به همین دلیل استفاده از محافظ تشک کودک بسیار کاربردی و ضروری است. بطور کلی محافظ تشک ضد آب زیپ دار برای حیوانات خانگی که در رختخواب می‌خوابند نیز بسیار مفید و کاربردی است و از تغییر رنگ و لکه‌دار شدن تشک جلوگیری می‌کند.

انواع محافظ تشک

انواع محافظ تشک در طرح و مدل‌های طرح‌دار، ساده، تک رنگ، طرح ترمه، گلدار و ... باتوجه به نوع کاربری وجود دارد. از مهمترین و پر استفاده‌ترین کاور تشک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
  • محافظ تشک کودک
  • محافظ تشک یک نفره
  • محافظ تشک مهمان
  • محافظ تشک ضد آب
تشک یکی از پر استفاده‌ترین انواع کالای خواب است. از محافظ تشک زیپ‌دار می‌توان برای تشک مهمان، کودک و تشک مسافرتی نیز استفاده کرد تا از ورود هر گونه مایعات و حشرات به خصوص ساس جلوگیری کرده و بتوان به‌صورت طولانی مدت از تشک استفاده کرد.

قیمت محافظ تشک چقدر است؟

محافظ تشک ارزان و به‌صرفه است. قیمت انواع محافظ تشک کشدار، قیمت محافظ تشک یک نفره ضد آب، کاور تشک خوشخواب و کاور تشک مهمان در این صفحه قابل مشاهده است. با صرف هزینه‌ی اندکی به راحتی می‌توانید عمر تشک خود را افزایش و به دلیل قابل شستشو بودن کاور، همیشه تشکی تمیز و مرتب داشته باشید.

خرید بهترین محافظ تشک از فروشگاه صفائی

تهیه محافظ تشک الزامی است. با خرید یک محافظ تشک باکیفیت و ضد آب در صورت کثیف و لکه‌دار شدن کاور به راحتی می‌توانید آن را شستشو دهید و مجدداً استفاده کنید. فروشگاه صفائی یکی از با سابقه‌ترین فروشگاه های انواع ملزومات منزل از کالای خواب گرفته تا حمام و جهیزیه عروس در ایران است. با خرید محافظ تشک زمینی از فروشگاه صفائی علاوه بر یک کاور تشک یک عدد روبالش 50*70 هم که به عنوان یک ملحفه نیم‌ست شناخته می‌شود، دریافت می‌کنید. چنانچه سوال یا نیاز به مشاوره دارید می‌توانید با کارشناسان مجرب فروشگاه صفائی به شماره تلفن 03132230196 تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را برای خرید یک کاور تشک مناسب دریافت کنید.