سبد لباس معمولا از چه جنس‌هایی ساخته می‌شود؟

بیشترین جنس مورد استفاده در ساخت سبد لباس‌های چرک پلاستیک است. چراکه سبدهای پلاستیکی با تنوع طرح و رنگ‌های بسیاری که دارند، ست کردن با سایر اکسسوری حمام و دستشویی را راحت‌تر می‌کنند. از طرفی سبد لباس پلاستیکی سبک‌تر است و ماندگاری بالایی دارد. سبدهای چوبی، پارچه‌ای، فلزی و حصیری از محبوب‌ترین مدل‌هایی هستند که جلوه زیبایی به حمام می‌بخشند.

سبد رخت حصیری؛ بهترین انتخاب برای جهیزیه عروس

بسیاری از افراد سبدهای لباس را کنار ماشین لباس‌شویی خود در آشپزخانه یا در سرویس بهداشتی قرار می‌دهند. سبدهای پلاستیکی معمولا جلوه زیبایی ندارند و باعث به‌هم‌ریختگی خانه می‌شوند. بهترین گزینه برای کمک به جذاب‌تر کردن محیط منزل، استفاده از سبد لباس حصیری است. چنین سبدهایی برای خرید جهیزیه عروس هم کاربرد زیادی دارند. ست کردن سبدهای حصیری در کنار سایر کالاها مثل پادری حمام با همان طرح و رنگ، ایده جذابی است که جلوه ویژه‌ای به منزل می‌بخشد.

نکات مهم هنگام خرید سبد لباس

روی دیواره سبد رخت معمولا سوراخ‌هایی وجود دارد که باعث جریان یافتن هوا می‌شود. این سبدها معمولا در ست کامل سرویس بهداشتی قرار دارند، اما به‌صورت جداگانه و تکی هم قابل خریداری هستند. هنگام خرید سبد لباس باید به اندازه، طراحی ظاهری، جنس و رنگ سبد و همچنین تهویه مناسب آن توجه کنید. بعضی از سبدهای لباس دو قسمت مجزا برای جدا کردن لباس‌ها بر اساس نوع یا رنگ دارند. به‌عنوان مثال، لباس‌های تیره و روشن نباید همراه با یکدیگر شسته شوند. همچنین بسیاری از افراد لباس‌هایی که مناسب شست‌وشو با آب گرم هستند را از سایر لباس‌ها جدا می‌کنند. توجه به این نکات باعث نظم‌دهی به لباس‌ها و ماندگاری عمر آن‌ها می‌شود.

خرید انواع سبد لباس با بهترین قیمت از فروشگاه صفاهوم

صفاهوم یک فروشگاه اینترنتی است که انواع کالای خواب، جهیزیه عروس، ست حوله عروس و داماد و کالاهای حمام عرضه می‌کند. فروشگاه صفاهوم بیشتر از ۸۰ سال تجربه فروش کالاهای متنوع در اصفهان را دارد که به‌منظور رفاه حال مشتریان خود، یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید سبد لباس و انواع آن با شماره تلفن ۰۳۱۳۲۲۳۰۱۹۶ تماس بگیرید.