انواع تخت باکس‌ها به دو مدل دستی و جک‌دار تقسیم می‌شوند. در مدل جک‌دار، یک جک مکانیکی روی تخت باکس نصب شده که به باز و بسته شدن راحت‌تر در باکس کمک می‌کند. در مدل‌های دستی این جک وجود نداشته و باید با نیروی انسانی در تخت باز یا بسته شود. اگر قصد خرید روتختی در کنار تخت باکس را دارید، حتما ابعاد را تطابق دهید.

آشنایی با انواع تخت باکس

تخت باکس‌ها در مدل‌های متنوعی تولید می‌شوند که معروف‌ترین آن‌ها تخت باکس ساده است. در جدول زیر انواع تخت باکس بررسی شده‌اند.   
مدل تخت باکس ویژگی‌ها طول عمر مناسب برای دکوراسیون
تخت باکس ساده ظاهر ساده،‌ نگهداری آسان 10-15 سال مدرن، مینیمالیستی
تخت باکس با فضای ذخیره‌سازی فضای ذخیره‌سازی اضافی، کاربردی 8-12 سال کلاسیک، خانه‌های کوچک
تخت باکس مدرن طراحی خلاقانه، تنوع در مدل‌ها 10-15 سال مدرن 
تخت باکس سفارشی قابلیت ایجاد تغییر در مشخصات و ظاهر به نوع چوب بستگی دارد بر اساس سفارش مشتری
  تخت باکس‌های مدرن تاج تخت و یک جک قدرتمند دارند که این جک به استفاده راحت‌تر از تخت کمک می‌کند. علاوه‌بر این، برای افزایش جلوه تخت و حفظ هماهنگی آن با محیط از نوارهای نئونی زیر تخت استفاده شده است. برای خرید تخت باکس دو نفره، حتما بررسی کنید که تخت باکس فضای ذخیره‌سازی کافی را داشته باشد. 

معرفی ابعاد تخت باکس دو نفره و تک نفره

تخت باکس‌ها در دو نوع یک نفره و دونفره تولید می‌شوند که هرکدام ابعاد متفاوتی دارند. ابعاد تخت باکس‌ دو نفره به شرح زیر است:
  • 146×207 ( ابعاد تشک 140×200) 
  • 186×207 ( ابعاد تشک 180×200) 
  • 166×207 ( ابعاد تشک 160×200)
تخت باکس‌های تک نفره نیز در ابعاد  200 × 90 تولید می‌شوند. مدل‌های تک نفره تنوع سایز ندارند، اما شما می‌توانید باکس تخت را در مدل‌های سفارشی خریداری کنید تا یک تخت باکس تک نفره در ابعاد دلخواه داشته باشید. 

آشنایی با ویژگی‌های تخت باکس

تخت باکس‌ها به‌دلیل فضای کمی که اشغال می‌کنند، محبوبیت بسیاری دارند. البته تخت باکس‌ها ویژگی‌های بیشتری از جمله دوام بالا، راحتی در خواب م مدل‌های متنوع دارند. مهم‌ترین ویژگی تخت باکس، قابلیت سفارشی سازی آن است. شما می‌توانید یک تخت باکس با ویژگی‌های کاملا سفارشی سازی شده خریداری کنید. برای مثال طرح تخت باکس قابل تغییر است و می‌توان بخش‌های دیگری از تخت باکس مانند تعداد کشوها یا فضای زیر تخت را تغییر داد.

بررسی تفاوت‌های تخت باکس کشودار و معمولی

در تخت باکس‌های معمولی یک فضا زیر تشک وجود دارد که برای قرارگیری لوازم اضافی است. برخی از مدل‌های تخت باکس این فضا را نداشته و به‌جای آن تعدادی کشو دارند. از این کشوها می‌توان برای قرار دادن لباس، شارژر، کتاب‌ها یا سایر لوازم کوچک استفاده کرد.  شما می‌توانید برای خرید باکس تخت همین حالا اقدام کرده و یک باکس تخت تک نفره یا دو نفره با بهترین کیفیت خریداری کنید. انواع باکس تخت موجود در صفاهوم با بهترین کیفیت بازار هستند. علاوه‌بر این، قیمت باکس تخت در صفاهوم بسیار مناسب بوده و کیفیت مطلوبی دارد.