روی میز عسلی چی بندازم؟ این سوالی است که خانم‌ها برای چیدمان خانه با آن مواجه هستند. رومیزی‌های تور، مخمل و ترمه همه و همه بهترین رومیزی‌ها برای میز عسلی هستند. البته می‌توان روی میز از وسایل دکوری مثل مجسمه، شمع و ظروف دکوری نیز استفاده کرد. برای انتخاب رومیزی برای میز عسلی ابتدا باید به جنس میز، تناسب رنگی و مدل دکوراسیون توجه داشته باشید. اگر شما هم با چالش انتخاب رومیزی برای میز عسلی چوبی یا شیشه‌ای مواجه هستید، این متن را از دست ندهید.

رومیزی تور؛ بهترین انتخاب برای تزیین میز عسلی

اگر با چالش انتخاب رومیزی جلو مبلی مربع یا میز عسلی مواجه هستید، تور بهترین گزینه است. به‌صورت‌کلی پارچه‌های از جنس تور بافت ظریف و آسیب‌پذیری دارد، ازاین‌رو مراقبت از آن‌ها کمی سخت است. رومیزی از این جنس به دلیل زیبایی و ظاهر کلاسیکی که دارد، برای تزیین میز عسلی چوبی و رومیزی برای میز گرد جدید مورداستفاده قرار می‌گیرد. از طرفی اگر میزهای پایه‌بلند یا گرد داشته باشید، انتخاب رومیزی تور یکی از بهترین‌ها خواهد بود. 

رومیزی تور؛ ایده‌آل‌ترین گزینه برای تزیین  میز عسلی

میز عسلی سلطنتی را با رومیزی ترمه تزیین کنید

اگر برای دکوراسیون کلاسیکتان به‌دنبال رومیزی جدید جلو مبلی یا عسلی هستید، ترمه بهترین گزینه است. در واقع ترمه یک انتخاب عالی برای روی میز عسلی سلطنتی به‌شمار می‌رود. رومیزی ترمه نشان‌دهنده سنت و آداب ایرانی در خانه‌ها است که مهم‌ترین ویژگی آن جزئیاتی بوده که زیبایی‌‌اش را چندین برابر کرده است. این رومیزی‌ها را بیشتر برای خانه‌هایی که دکور ایرانی دارند و از فضاهای مدرن و کلاسیک کمی دورند استفاده می‌کنند. رومیزی ترمه به هر نوعی از میز عسلی زیبایی می‌بخشد.

خرید رومیزی در صفاهوم

متنوع‌ترین مدل‌های رومیزی‌؛ از سبک‌های مدرن تا کلاسیک

تنوعی گسترده از انواع سبک‌های رومیزی طرح مدرن، مینیمال و سنتی با بهترین کیفیت پارچه و امکان خرید آنلاین و ارسال به سراسر کشور!

محصولات رومیزی

رومیزی مخمل؛ بهترین رومیزی برای میز عسلی چوبی 

پارچه مخمل به دلیل بافت زیبا و شکیل و البته تنوع بالایی که در رنگ و طرح دارد، جلوه بسیار زیبایی به میز می‌دهد؛ اما باید در انتخاب طرح و رنگ آن دقت کافی را داشته باشید؛ زیرا انواع طرح‌دار آن بیشتر سبک سنتی و کلاسیک دارد و طرح‌های ساده‌ترش مناسب برای چیدمان‌های مدرن است. از طرفی، به دلیل ماندگاری بسیار بالایی که دارد، معمولا از قدیم تا امروز به وفور از آن به‌عنوان رومیزی شیک استفاده می‌کنند. اگر شما هم به انواع رومیزی سنتی علاقه دارید،‌ نوع مخمل را تهیه کنید.

رومیزی مخمل؛ ایده‌آل‌ترین گزینه برای میز عسلی

رو میز عسلی چی بذاریم؟ انتخاب دکوری برای میز عسلی

جواب دیگری که برای سوال برای روی میز عسلی چی بذاریم درنظر گرفته‌ایم درواقع استفاده از دکوری‌هایی است که با جنس و نوع میز و مبلمانتان تناسب داشته باشد که در این بخش بیشتر درباره آن صحبت خواهیم کرد. برای جذاب‌تر شدن فضا ابتدا از یک رومیزی ضد لک استفاده کنید. سپس می‌توانید یکی از اکسسوری‌های زیر را روی آن قرار دهید. 

ظروف دکوری؛ شکیل‌ترین انتخاب برای روی میز

یکی از بهترین دکوری‌هایی که میتوان برای میز عسلی استفاده کرد، ظروف تزئینی و زیبایی است که باید از نظر رنگ و شکل هندسی با میز همخوانی داشته باشد. این نکته مهم‌ترین موردی است که هنگام خرید ظروف باید به آن توجه کنید. شما می‌توانید ابتدا یک رومیزی پارچه ای فانتزی را روی میز قرار دهید. سپس با قرار دادن ظروف دکوری،‌جذابیت آن را دو‌چندان کنید.

ظروف دکوری؛ بهترین انتخاب به‌عنوان دکوری روی میز عسلی

روی میز عسلی چی بذارم؟ شمع‌های دکوراتیو

شمع یکی دیگر از پاسخ‌های عالی به سوال «روی میز عسلی چی بذارم؟» به‌شمار می‌رود. شمع‌ها معمولا به‌صورت سه‌تایی، دوتایی یا چندتایی وجود دارند که تکرار آن‌ها در کنار هم ریتم دلپذیری را روی میز ایجاد می‌کنند و معمولا به وفور هم استفاده می‌شوند. شما می‌توانید یک رومیزی گرد مدرن را پهن کنید و روی آن شمعدان‌ها را قرار دهید. بدین شکل زیبایی فضای روی میز را دوچندان خواهید کرد.

شمع‌های دکوراتیو؛ مناسب‌ترین انتخاب به‌عنوان دکوری روی میز عسلی

نکته مهم؛ ست بودن رومیزی‌ها را فراموش نکنید!

در این مقاله مفصل به این دست سوالات پرداختیم و ایده‌های مختلفی ارائه دادیم. با‌این‌حال نکته‌ی مهمی که شاید بدیهی هم به نظر برسد این است که به یاد داشته باشید رومیزی عسلی را هماهنگ و ست با رومیزی جلومبلی خود انتخاب کنید. این موضوع در مورد میز ناهارخوری اجباری نیست؛ زیرا فضای داینینگ روم با نشیمن ممکن است متفاوت باشد ولی در خصوص جلومبلی و عسلی چون هر دو در یک فضا قرار دارند باید حتما این هماهنگی اعمال شود. درمورد تزیین روی اپن آشپزخانه های قدیمی یا دیزاین میزناهارخوری می‌توانید تناسب رنگ میان رومیزی یا رانر را مورد توجه قرار دهید.

خرید دکوری‌های مناسب میز عسلی از فروشگاه اینترنتی صفاهوم

در این متن به سوال «روی میز عسلی چی بذارم؟» به‌صورت کامل پاسخ دادیم. یکی از کارهایی که پس از خرید میز باید انجام داد، خرید رومیزی یا رانر و وسایلی است که بتوان برای میز عسلی استفاده کرد. در این مطلب وسایل دکوراتیو مختلف را برای پاسخ به سؤال روی میز عسلی چی بذارم؛ اما انتخاب نهایی وابسته به دکور و سلیقه فرد است. نکته مهمی که باید در نظر گرفت، مراجعه به فروشگاهی است که در آن وسایل دکوری با تنوع بالا برای میز عسلی موجود باشد. فروشگاه اینترنتی صفاهوم همه این وسایل را در تنوع بالا با بهترین کیفیت و قیمت در دسترس‌تان قرار می‌دهد.