یکی از اولین چیزهایی که با وارد شدن به یک محیط توجه افراد را به خود جلب می‌کند، بوی آن مکان است. وارد شدن به محیط‌های خوشبو حس آرامش و انرژی مثبت را به همراه دارد؛ به همین دلیل انواع خوشبو کننده هوا برای استفاده در محیط‌های مختلف مانند خانه، شرکت‌ها و مراکز خرید مورد استقبال همه قرار می‌گیرند. خوشبو کننده ایفل یکی از پرفروش‌ترین و باکیفیت‌ترین انواع خوشبو کننده هوا موجود در بازار است. در ادامه این مقاله نحوه استفاده از خوشبو کننده ایفل را بررسی می‌کنیم. اگر شما هم به‌تازگی خوشبو کننده ایفل را خریداری کرده‌اید ولی از روش استفاده آن اطلاعی ندارید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

آشنایی با برند ایفل؛ خوشبو کننده ایفل اصل ساخت کدام کشور است؟

خرید محبوب ترین رایحه های ایفل

پیش از بررسی نحوه استفاده از خوشبو کننده ایفل، بهتر است با این برند بیشتر آشنا شوید. ایفل یک برند ترکیه‌ای است که با انواع اسانس و اسپری خوشبو کننده هوا بسیار باکیفیت آن شناخته می‌شود. خوشبو کننده هوا ایفل در سال‌های اخیر در ایران طرفداران بسیاری پیدا کرده است و به دلیل کیفیت بالا و رایحه‌های دلپذیر، هر روز به تعداد این طرفداران افزوده می‌شود. خوشبو کننده هوا ایفل در قالب سه محصول زیر به بازار عرضه می‌شوند:

 • اسپری خوشبو کننده هوا
 • اسانس خوشبو کننده هوا (بطری‌ اسانس همراه با چند چوب نازک)
 • اسانس خوشبو کننده ایفل برای ماشین (بطری کوچک با آویز)

برخی از افراد از اسپری خوشبو کننده ایفل به‌عنوان اسپری خوشبو کننده لحاف و تشک استفاده می‌کنند. البته این افراد نباید در استفاده از اسپری ایفل روی رختخواب‌ها زیاده‌روی کنند؛ زیرا ممکن است مواد شیمیایی درون اسپری بر اثر تماس با پوست حساسیت ایجاد کند.

طرز استفاده از خوشبو کننده ایفل به‌عنوان اسپری خوشبو کننده لحاف و تشک

نحوه استفاده از خوشبو کننده ایفل؛ انرژی مثبت را در هوا پخش کنید!

نحوه استفاده از خوشبو کننده ایفل پیچیدگی خاصی ندارد. روش استفاده از اسپری خوشبو کننده هوا ایفل که مشخص است؛ فقط کافی است چند پاف از اسپری را در مکان موردنظر بزنید تا کار خودش را انجام دهد. مدت زمان ماندگاری خوشبو کننده ایفل بسیار بالا است و نهایتا ۳ پاف برای خوشبو کردن محیط تا چند ساعت کفایت می‌کند. چیزی که بسیاری از افراد را با چالش مواجه می‌کند، نحوه استفاده از اسانس‌ خوشبو کننده هوا ایفل است. در ادامه نحوه استفاده از خوشبو کننده ایفل به شکل اسانس را توضیح می‌دهیم:

۱. در مرحله اول در بطری اسانس را باز کرده و درپوش داخلی را بردارید. بعد از برداشتن درپوش داخلی، مجددا در بطری را ببندید. روی در خارجی بطری حفره‌ای دایره‌ای شکل وجود دارد که مخصوص قرار دادن چوب‌ها است.

۲. در این مرحله چوب‌هایی که درون بسته هستند را در بطری اسانس قرار دهید. با این کار اسانس درون بطری جذب چوب‌ها خواهد شد و با تبخیر شدن اسانس، رایحه آن در محیط پخش می‌شود.

برخی از افراد از اسانس‌های ایفل به‌عنوان خوشبو کننده رختخواب نیز استفاده می‌کنند، ولی ما این روش را پیشنهاد نمی‌کنیم. اول این که این اسانس‌ها برای خوشبو کردن هوا طراحی شده‌اند و ممکن است برای پوست حساسیت ایجاد کنند. مورد دوم این که به دلیل وجود روغن و الکل در اسانس ایفل، احتمالا روتختی آسیب ببیند؛ به دلیل قیمت روتختی دونفره و یک نفره برای جلوگیری از هزینه‌تراشی می‌توانید از خوشبو کننده‌های مخصوص رختخواب و ملحفه استفاده کنید.

روش استفاده از خوشبو کننده ایفل؛ قرار دادن چوب‌ها در بطری اسانس

 

طرز استفاده از خوشبو کننده ایفل؛ نکته‌هایی که هیچ‌کس به شما نمی‌گوید!

با طرز استفاده از خوشبو کننده ایفل آشنا شدیم ولی در این قسمت نکاتی را به شما می‌گوییم که باعث ماندگاری بیشتر اسانس ایفل و پخش بوی بیشتر آن در محیط می‌شود.

 • بسیاری از افراد از زود تمام شدن اسانس خوشبو کننده ایفل شکایت دارند. برای رفع این مشکل روش‌های مختلفی وجود دارد. شما می‌توانید چوب‌ها را با قیچی کوتاه کنید تا اسانس کمتری را به خود جذب کنند. همچنین، می‌توانید فقط یک چوب را درون بطری قرار دهید.
 • بهترین روش برای استفاده از اسانس در مدتی طولانی‌تر خارج کردن چوب‌ها از بطری اسانس است؛ بعد از جذب شدن اسانس توسط چوب‌ها بعد از مدتی کوتاه آن‌ها را خارج کنید. اسانس جذب شده توسط چوب برای تبخیر و پخش شدن در محیط حتما نباید درون بطری باشد.
 • بعد از خارج کردن چوب‌ها از بطری اسانس، درپوش داخلی بطری را ببندید تا از تبخیر آن جلوگیری کنید.
 • اگر رایحه اسانس ایفل قوی است، تعداد چوب‌های کمتری را درون بطری قرار دهید؛ زیرا هر چقدر تعداد چوب‌های درون بطری باشد، پخش بو نیز بیشتر خواهد بود.
 • اگر از اسپری خوشبو کننده هوا ایفل استفاده می‌کنید، چند پاف از اسپری را روی پرده‌ها، فرش و مبلمان اسپری کنید. با این کار خانه برای مدتی طولانی‌تر خوشبو می‌ماند.

اسپری کردن خوشبو کننده ایفل روی فرش و مبلمان، به دلیل ایجاد نکردن حساسیت پوستی نسبت به اسپری کردن خوشبو کننده روی کاور لحاف و رختخواب‌ها منطقی‌تر به نظر می‌رسد.

افزایش مدت زمان ماندگاری خوشبو کننده ایفل با خارج کردن چوب‌ها

طرز استفاده خوشبو کننده ایفل؛ یک روش شخصی!

در این مقاله سعی کردیم نحوه ی استفاده از خوشبو کننده ایفل را به شکل اصولی توضیح دهیم و نکات جالبی در خصوص طرز استفاده عود ایفل مطرح کنیم، اما فراموش نکنید که هر کس یک روش شخصی برای خود دارد! مانند هر کار دیگری، طرز استفاده از ایفل هم بعد از مدتی برای شما تبدیل به یک امر تجربی می‌شود و شما نکات مخصوص خودتان را در خصوص نحوه استفاده از بوگیر ایفل دارید. این مسئله در مورد رایحه‌های ایفل هم صادق است. شاید در ابتدا برای خرید مثلا پرفروش ترین رایحه ایفل را ترجیح بدهید ولی به مرور و با امتحان کردن رایحه‌های دیگر، رایحه مخصوص خودتان را پیدا می‌کنید. در نتیجه با توجه به مواردی که در این مقاله گفته شد شروع کنید و در ادامه سعی کنید روش شخصی خود را پیدا کنید!

مدت زمان ماندگاری خوشبو کننده ایفل چقدر است؟

به‌طور میانگین مدت زمان ماندگاری خوشبو کننده ایفل در محیط با دمای عادی بیش از ۴۸ ساعت است. تا زمانی که چوب‌ها درون بطری اسانس ایفل قرار داشته باشند، پخش بو ادامه خواهد داشت. بعد از تمام شدن مایع درون بطری نیز، تا زمانی که اسانس جذب شده توسط چوب‌ها به‌طور کامل تبخیر نشده باشد، انتشار بو در فضا ادامه دارد.

معمولا بین ۳ تا ۵ ماه طول می‌کشد تا مایع درون هر بطری اسانس خوشبو کننده هوا ایفل کاملا خالی شود. این مدت زمان کمی نیست و به دلیل حس دل‌انگیزی که رایحه خوش این اسانس‌ها ایجاد می کنند، خرید خوشبو کننده ایفل ارزشش را دارد. پس این بار که برای خرید پتو یا لوازم دیگر به بازار رفتید، حتما یک خوشبو کننده ایفل هم خریداری کنید.

بهترین رایحه خوشبو کننده ایفل؛ معرفی رایحه‌های پرطرفدار

خوشبو کننده ایفل با رایحه‌های گوناگون تولید و به بازار عرضه می‌شود. برخی از این رایحه‌ها با سلیقه‌های بویایی گوناگون هم‌خوانی دارند و بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند. اگر قصد خرید بهترین رایحه خوشبو کننده ایفل را دارید، یکی از رایحه‌های زیر را خریداری کنید.

 • خوشبو کننده هوا ایفل با رایحه اقیانوس
 • خوشبو کننده هوا ایفل با رایحه انبه
 • خوشبو کننده هوا ایفل با رایحه آناناس
 • خوشبو کننده هوا ایفل با رایحه آدامس
 • خوشبو کننده هوا ایفل با رایحه اسطوخودوس
 • خوشبو کننده هوا ایفل با رایحه کوکی

صدها رایحه خوشبو دیگر از برند ایفل در فروشگاه‌ها موجود است. برای خرید خوشبو کننده ایفل اصل می‌توانید به بخش فروشگاهی سایت صفاهوم سر بزنید. علاوه‌بر خوشبو کننده هوا امکان خرید دم کنی و سایر منسوجات آشپزخانه و انواع کالای خواب نیز در این فروشگاه فراهم شده است.

خرید بهترین رایحه خوشبو کننده ایفل در فروشگاه صفاهوم

 

با خرید خوشبو کننده ایفل از صفاهوم آرامش را در فضای خانه پخش کنید

در این مقاله با نحوه استفاده از خوشبو کننده ایفل آشنا شدیم؛ همچنین، ترفندهایی برای استفاده از این خوشبو کننده هوا باکیفیت و رایحه‌های پرطرفدار آن را بررسی کردیم. بدون شک استشمام بوی خوش در محیط پیرامون بر نشاط و انرژی افراد تاثیر می‌گذارد.

شما عزیزان می‌توانید بهترین رایحه خوشبو کننده ایفل اصل را در فروشگاه صفاهوم خریداری کنید. خرید بالای ۳۰۰ هزار تومان از این فروشگاه به‌صورت رایگان ارسال می‌شود. اگر تجربه‌ای درباره طریقه استفاده از خوشبو کننده ایفل دارید، در قسمت نظرات دیدگاه خود را با ما و مخاطبان به اشتراک بگذارید.