برندهای صفاهوم، گلد گرین رست، دانلوپیلو، تمپور پدیک و ساتوا بهترین مارک محافظ تشک ضد آب هستند. محصولات این برندها به‌خوبی آب، مایعات و تعریق بدن را جذب می‌کنند و مانع انتقال آن به سطح تشک می‌شوند. بنابراین هم از سطح تشک محافظت می‌شود و هم به‌علت قابلیت جدا شدن و شستشوی محافظ‌ها، بهداشت محل خواب رعایت خواهد شد. برندهای معرفی‌شده، متعلق به کشورهای مختلف هستند و هر کدام ویژگی‌ها و فناوری‌های خاص خود را در تولید به‌کار می‌برند. آشنایی با محافظ تشک های ضدآب این برندها شما را در انتخاب گزینه مناسب یاری می‌کند. به همین علت، ما اطلاعات مهم و قابل‌توجه برندهای برتر محافظ تشک ضد آب را برای شما شرح می‌دهیم. همچنین در انتها به این سوال رایج که «محافظ تشک از کجا بخرم» پاسخ خواهیم داد.

محافظ تشک صفاهوم؛ بهترین مارک محافظ تشک ضد آب

محافظ تشک دیواره‌دار صفاهوم به‌عنوان یکی از بهترین مارک محافظ تشک ضد آب ایرانی محسوب می‌شود. این محافظ به علت داشتن کیفیت بالا و جنس نرم و لطیف، خوابی راحت را فراهم می‌کند. برای تولید این محافظ تشک ضد آب از پارچه گردبافت استفاده شده و بدون نیاز به ملحفه هم قابل استفاده است.

به علت استفاده از پارچه لمینت‌شده‌ در تولید محافظ تشک صفاهوم، هم شکل ظاهری تشک در طول زمان حفظ خواهد شد و  هم از نفوذ آب و مایعات به سطح تشک جلوگیری می‌شود. برای شستشوی این محافظ تشک باید از دمای پایین استفاده کنید تا آسیب نبیند. همچنین دیواره‌های محافظ تشک صفاهوم به ایستایی و ثابت شدن آن در سطح تشک کمک می‌کنند و کش‌های به‌کار رفته در اطراف محافظ، استفاده از آن را بسیار آسان می‌کنند.

کیفیت بالای محافظ تشک ضدآب گرین رست

محافظ تشک برند گرین رست از نظر پارچه، ضدآلرژی بودن و  گردش هوا  کیفیت بسیار بالایی دارد. این محافظ تشک در دو مدل گلد و گلد پلاس عرضه می‌شود و اندازه‌های مختلفی دارد؛ بنابراین برای نوزادان، کودکان و بزرگسالان قابل استفاده است. محافظ تشک ضد آب گلد گرین رست با تکنولوژی لمیناسیون تولید می‌شود.

همچنین به علت جنس TPU پشت آن، کاملاً آب را جذب می‌کند؛ بنابراین با عرق کردن زیاد، شب ادراری و مصرف موادغذایی روی تخت تشک دچار آسیب و لک نخواهد شد. از این محافظ می‌توانید برای تشک مسافرت یا تشک تخت‌خواب استفاده کنید. محافظ تشک برند گرین رست کل سطح سطح تخت را پوشش می‌دهد و مشابه یک ملحفه کشدار روی تشک نصب می‌شود. شما به‌راحتی می‌توانید برای شستشو، آن را از تشک جدا کنید.

استفاده از زیره TPU در محافظ تشک گرین رست

دانلوپیلو؛ برند آلمانی محافظ تشک ضد آب

برند آلمانی دانلوپیلو انواع محافظ تشک، تشک، زیر تشک، لحاف و کاور لحاف تولید می‌کند. محصولات این برند به دلیل مقاومت بالا و عمر طولانی، محبوبیت بالایی در سرتاسر دنیا دارند. همچنین محصولات دانلوپیلو در لیست بهترین برندهای تشک طبی قرار دارند. محافظ تشک دانلوپیلو مانع از وارد شدن فشار از سمت باسن و شانه‌‌ها به تشک می‌شود تا تشک آسیب نبیند.

محافظ تشک ضد آب دانلوپیلو و سایر محصولات این برند به علت استفاده از لاتکس، آنتی‌باکتریال و ضد آلرژی هستند. همچنین از ورود خاک و آلودگی به سطح تشک جلوگیری می‌کنند. رویه محافظ تشک دنلوپیلو قابل جدا شدن است تا امکان شست‌وشوی آن وجود داشته باشد. محافظ تشک ضد آب دانلوپیلو برای کودکان، بزرگسالان و سالمندان قابل استفاده است.

دانلوپیلو؛ یکی از بهترین برندهای محافظ تشک ضد آب 

محافظ تشک ضدآب تمپور پدیک مناسب برای افراد با وزن بالا

برند تمپور پدیک برای تولید محصولات خود از مموری فوم استفاده می‌کند و با کاهش فشاری که از سمت بدن وارد می‌شود، از آسیب به تشک و باكس تخت جلوگیری به عمل می‌آورد. محافظ تشک برند تمپور پدیک از پدهای سفت به‌شمار می‌رود؛ بنابراین برای موارد زیر مناسب در نظر گرفته می‌شود:

  • تخت‌هایی که نیاز به حمایت بیشتری دارند.
  • تشک‌های فنردار که جهش بیش از حد دارند.
  • افرادی که وزنی بالای 90 کیلوگرم دارند.

پدهای محافظ تمپور پدیک به‌جای اینکه فرو بروند، با شکل بدن فرد هماهنگ می‌شوند. به همین علت، امکان دارد وقتی برای اولین بار روی آن دراز می‌کشید، برای شما سفت به نظر برسد. اما کم‌کم خود را به شکل بدن شما تغییر می‌دهد. رویه پدهای محافظ ضدآب تمپور پدیک قابل جدا شدن و قابل شستشو در ماشین لباسشویی است.

محافظ تشک ضد آب تمپور پدیک؛ مناسب برای افراد با وزن بالا

با محافظ تشک ضد آب لایکو طول عمر تشک خود را افزایش دهید

لایکو یکی از قدیمی‌ترین و برترین برندهای تولیدکننده کالای خواب ایرانی است که یکی از محصولات آن، محافظ تشک ضد آب است است. محافظ تشک ضد آب لایکو، لایه بافت لمینت‌شده با پد ضد آب دارد که به‌خوبی انواع مایعات و عرق بدن را جذب می‌کند. با‌توجه‌به این که قیمت برخی تشک‌ها مانند قیمت تشک طبی بالا است، استفاده از محافظ‌های باکیفیت مانند محافظ‌های لایکو، طول عمر تشک را افزایش می‌دهد.

بالش طبی صفاهوم

انواع بالش با ابعاد استاندارد و کیفیت فوق‌العاده

خرید انواع بالش طبی برای جلوگیری از درد گردن و ستون فقرات با ابعاد استاندارد و متریال با‌کیفیت و ضدحساسیت از صفاهوم!

محصولات بالش

محافظ تشک ضد آب لایکو به گونه‌ای طراحی شده است که با رویه و دیواره‌های تشک دچار سایش نمی‌شود و روی تشک حرکت نمی‌کند. این محافظ تشک در ابعاد مختلف و برای تخت‌های یک و دو نفره تولید می‌شود. با استفاده از محافظ تشک لایکو  دوام و طول عمر مفید تشک خود را به‌ میزان قابل‌توجهی افزایش خواهید داد. این محافظ تشک علاوه بر اینکه قابلیت جدا شدن و شستشو دارد، قابل خشکشویی نیز هست.

برند ساتوا؛ از بهترین مارک‌های تشک ضد آب

ساتوا یک برند امریکایی تولیدکننده کالای خواب است. این برند از بهترین پارچه برای تشک و محافظ تشک و از مموری فوم و لاتکس برای همه محصولات خود استفاده می‌کند. به همین علت، ساتوا از برندهای با دوام بالا به‌شمار می‌رود. در تولید محافظ‌های ضد آب ساتوا از چندین لایه فوم نازک استفاده می‌شود؛ بنابراین علاوه‌بر محافظت از تشک، از ستون فقرات هم محافظت به عمل می‌آید.

همه محصولات برند SAATVA آنتی‌باکتریال هستند و در محصولاتی که از لاتکس استفاده شده است، کاملا گردش هوا برقرار می‌شود. در محافظ تشک  ضد آب ساتوا نیز از لاتکس استفاده شده است؛ بنابراین برای افرادی که زیاد غلت می‌زنند، محافظ تشک ضد آب SAATVA یک گزینه بسیار مناسب محسوب می‌شود؛ زیرا محافظ روی تشک جا‌به‌جا نمی‌شود.

محافظت از ستون فقرات با محافظ تشک برند ساتوا

خرید بهترین تشک‌های ضد آب از فروشگاه صفاهوم

تشک‌های ضد آب صفاهوم، گلد گرین رست، دانلوپیلو، تمپور پدیک و ساتوا به‌عنوان بهترین مارک محافظ تشک ضد آب در نظر گرفته می‌شوند. محافظ‌ تشک این برندها با بهترین فناوری‌ها تولید می‌شوند و به‌خوبی از تشک محافظت می‌کنند. این محافظ‌ها در ابعاد مختلفی عرضه می‌شوند و قابل جدا شدن و شستشو هستند تا ضمن محافظت از تشک، خوابی باکیفیت را فراهم کنند. محافظ تشک‌های ضدآب برای کودکان، بزرگسالان و سالمندان قابل استفاده هستند.

شما بهترین برندهای تشک ضدآب را می‌توانید از فروشگاه صفاهوم به‌صورت اینترنتی یا حضوری تهیه کنید. برندهای تشک ضدآب صفاهوم در ابعاد مختلف و برای تخت‌های یک‌نفره و دو‌نفره عرضه می‌شوند. همچنین سایر کالای خواب شامل انواع بالش مانند بالش مدل استار، روتختی، ملافه و پتو در صفاهوم موجود هستند.