عروس خانم‌ها همیشه وسواس بالایی در انتخاب رنگ روتختی دارند؛ البته ما حق را به شما می‌دهیم! انتخاب بهترین رنگ روتختی عروس، ساده نیست؛ شما باید هم‌زمان در کنار انتخاب رنگ، به مواردی مانند میزان لکه‌گیری، تغییر رنگ، سبک دکوراسیون و رنگ‌های مکمل روتختی‌تان نیز دقت کنید؛ همه این موارد، تصمیم‌گیری نهایی را چالش‌برانگیز می‌کند! ما در ادامه برای کمک به شما در انتخاب نهایی، 8 مورد از بهترین رنگ‌های روتختی عروس را برای‌تان آورده‌ایم.

روتختی سفید؛ بهترین رنگ برای روتختی عروس

سفید، محبوب‌ترین و بهترین رنگ روتختی عروس محسوب می‌شود. این رنگ نماد پاکی است و به فضای اتاق حس تمیزی، طراوت و دلبازی می‌بخشد. روتختی سفید در اتاق عروس به‌راحتی با هر سبک دکوراسیونی، از کلاسیک تا مدرن هماهنگ می‌شود. باوجوداینکه این رنگ با همه رنگ‌ها ترکیبی چشمگیر ایجاد می‌کند، اما بهترین رنگ‌های مکمل سفید شامل طوسی، آبی روشن، صورتی ملایم و طلایی می‌شوند.

همان‌طور که همه می‌دانیم، رنگ سفید هر لکه و آلودگی کوچکی را به‌سرعت نشان می‌دهد و نیاز به شست‌وشوی مکرر دارد، اما در نقطه مقابل، با خرید این رنگ دیگر نگران کم‌رنگ شدن یا محو شدن رنگ بر اثر شستشو یا تابش نور خورشید به اتاق خواب نیستید!

سفید؛ رنگ مناسب روتختی عروس

نقره‌ا‌ی؛ شیک‌ترین رنگ برای روتختی

روتختی نقره‌ای، یکی از شیک‌ترین انتخاب‌ها برای روتختی عروس است. این رنگ با براقیت و جلوه خاص خود، فضای اتاق را لوکس و مدرن نشان می‌دهد. نقره‌ای به‌راحتی با همه المان‌های تزیینی فلزی و شیشه‌ای هماهنگ می‌شود و  جلوه‌ای زیبا و مجلل به اتاق خواب عروس می‌بخشد. بااین‌حال، بیشتر روتختی‌های نقره‌ای، براقیت خاصی دارند و شما باید هنگام شستشو، مراقب حفظ این براقیت باشید. سفید، مشکی، بنفش تیره و آبی نفتی بهترین رنگ‌های مکمل یک سرویس روتختی نقره‌ای در دکوراسیون اتاق عروس هستند.

روتختی بژ و کرم؛ رنگ‌های گرم و خنثی برای روتختی عروس

روتختی‌های بژ و کرم، رنگ‌هایی گرم، خنثی و آرامش‌بخش برای تخت عروس هستند. این دو رنگ با سبک‌های دکوراسیون کلاسیک، مدرن و روستیک به‌راحتی هماهنگ می‌شوند. اگر یک روتختی دونفره بژ یا کرم خریده‌اید، می‌توانید سایر المان‌های تزیینی را از بین رنگ‌های قهوه‌ای، سبز زیتونی، طلایی و نارنجی انتخاب کنید و دکوراسیونی شیک در اتاق عروس بسازید. اما این رنگ‌ها نیز مانند سفید، لکه‌های را بیشتر نشان می‌دهند و نیاز به شستشوی مداوم دارند.  

استفاده از روتختی عروس کرم و بژ

آبی آسمانی؛ شیک‌ترین رنگ روتختی عروس

روتختی آبی آسمانی، یکی از شیک‌ترین و محبوب‌ترین رنگ‌ها برای تخت عروس محسوب می‌شود. این رنگ به فضای اتاق حس تازگی، سرزندگی و آرامش‌ می‌بخشد. آبی آسمانی با سبک‌های دکوراسیونی مدرن هماهنگی بیشتری دارد؛ اما در استفاده از این رنگ احتیاط کنید!

اگر در کنار روتختی آبی آسمانی، بیش‌ازحد از المان‌های تزیینی آبی‌رنگ استفاده کنید، اتاق‌تان سرد و بی‌روح می‌شود! این موضوع در سایر رنگ‌ها وجود ندارد. برای مثال یک روتختی سفید به‌راحتی با سایر المان‌های تزیینی سفید، ترکیبی زیبا می‌سازد؛ ولی آبی روشن این خاصیت را ندارد! سفید، کرم، طوسی، نقره‌ای و زرد روشن بهترین رنگ‌ها برای ترکیب با آبی آسمانی در دکوراسیون اتاق عروس هستند.

آبی بهترین رنگ برای اتاق خواب عروس داماد 

صورتی پاستلی؛ جذاب‌ترین رنگ روتختی عروس

صورتی پاستلی، یکی از جذاب‌ترین رنگ‌ها برای روتختی عروس است. این رنگ لطیف، فضایی رمانتیک ایجاد می‌کند و به‌راحتی با سبک‌های دکوراسیونی مدرن و بوهو ترکیب می‌شود. باید بدانید صورتی پاستلی با رنگ‌های تیره، هماهنگی ندارد! بهترین رنگ‌ها برای ترکیب با صورتی پاستلی در اتاق عروس شامل سفید، طوسی، نقره‌ای، بژ، سبز نعنایی و طلایی ملایم می‌شوند. روتختی مخمل عروس با رنگ صورتی پاستلی، جذابیت خاصی دارد! قبل از خرید و بررسی قیمت روتختی مخمل دو نفره در سایت‌های معتبر، به شما در انتخاب گزینه‌ای مناسب کمک می‌کند. 

خرید سرویس روتختی جدید

انواع سرویس روتختی دو نفره و تک نفره در جدیدترین طرح‌های

متنوع‌ترین سرویس‌های روتختی با طراحی ساده و گلدار تک‌نفره و دو‌نفره؛ تنوعی بی‌نظیر از جنس‌های با‌کیفیت با ماندگاری رنگ بالا و ضدحساسیت!

سرویس روتختی

روتختی سبز پسته‌ای؛ حس طراوت در اتاق خواب

روتختی سبز پسته‌ای، حس طراوت و آرامش خاصی به اتاق عروس می‌بخشد. این رنگ ملایم و طبیعی به‌راحتی با سبک‌های دکوراسیونی مدرن، روستیک و نوردیک هماهنگ می‌شوند و با رنگ‌های خنثی مانند بژ، سفید، قهوه‌ای و صورتی پاستلی ترکیبی چشمگیر در دکوراسیون می‌سازد.

از معایب این رنگ می‌توان به احتمال کم‌رنگ شدن در برابر نور مستقیم خورشید و نیاز به شست‌وشوی منظم اشاره کرد. بااین‌حال، این رنگ همچنان یکی از پرطرفداترین موارد برای روتختی عروس است؛ کافی است یک روتختی سبز پسته‌ای را با یک بالش مدل نیلا باکیفیت در اتاق‌تان ترکیب کنید و از جلوه دکوراسیونی بی‌نظیر آن لذت ببرید.

سبز بهترین رنگ برای سرویس خواب عروس

روتختی یاسی؛ آرامش‌بخش‌ترین رنگ روتختی عروس

رنگ یاسی، در اصول فنگ شویی اتاق خواب زن و شوهر به‌عنوان یکی از آرامش‌بخش‌ترین رنگ‌ها برای روتختی عروس شناخته می‌شود و به کاهش استرس کمک می‌کند! بنفش روشن (یاسی) با سبک‌های مدرن و کلاسیک هماهنگی دارد و ترکیبی بی‌نظیر در کنار رنگ‌های سفید، طوسی، نقره‌ای و صورتی ملایم می‌سازد.

هنگام خرید روتختی یاسی برای اتاق خواب عروس به نور طبیعی فضا دقت کنید! رنگ یاسی در فضاهایی با نور کم، تیره‌تر از حالت عادی به‌نظر می‌رسند؛ بنابراین باید از طیف‌های بسیار روشن‌تر یاسی برای این اتاق‌ها استفاده کنید.

روتختی طلایی؛ جذاب‌ترین رنگ برای سرویس خواب

در گذشته هرگاه کسی می‌پرسید: «روتختی عروس چی بخرم؟» پاسخ همه رنگ طلایی بود! طلایی، یکی از محبوب‌ترین و کلاسیک‌ترین رنگ‌ها برای روتختی عروس است. این رنگ لوکس و براق، فضایی مجلل در اتاق خواب می‌سازد و با سبک دکوراسیونی کلاسیک هماهنگی بالایی دارد.

البته در استفاده از این رنگ در اتاق‌تان اغراق نکنید! به‌جای المان‌های تزیینی طلایی، از رنگ‌هایی مانند سفید، مشکی، بنفش تیره و سبز زمردی استفاده کنید. همچنین روتختی‌های طلایی، به‌ دلیل براقیت بالا، نیاز به شستشو با دقت فراوان دارند تا براقیت و جلوه خود را از دست ندهند.

روتختی طلایی کلاسیک برای اتاق عروس

روتختی زرشکی؛ رنگ گرم و شیک برای سرویس روتختی

زرشکی، یکی از رنگ‌های گرم و شیک برای سرویس روتختی عروس است. این رنگ به‌راحتی با دکوراسیون‌های مدرن و حتی بوهو ترکیب می‌شود و فضایی دلنشین و پرحرارت ایجاد می‌کند. زرشکی، لکه‌ها را به‌آسانی نشان نمی‌دهد و نیاز به شستشوی مداوم ندارد، اما درصورتی‌که اتاق‌تان نور مستقیم خورشید را دارد، باید مراقب رنگ‌پریدگی روتختی زرشکی خود باشید! بهترین رنگ‌های مکمل زرشکی در دکوراسیون اتاق عروس شامل طلایی، بژ، کرم و سفید می‌شوند.

رنگ زرشکی برای روتختی عروس

روتختی نسکافه‌ای؛ رنگی خاص برای سرویس روتختی عروس

نسکافه‌ای، یکی از رنگ‌های متفاوت برای سرویس روتختی عروس است. این رنگ گرم، فضایی آرام و دلنشین به اتاق خواب می‌بخشد. فرقی نمی‌کند طرفدار چه سبک دکوراسیونی باشید، نسکافه‌ای به‌راحتی با سبک‌های مدرن، روستیک و کلاسیک هماهنگ می‌شود. بهترین رنگ‌های مکمل نسکافه‌ای برای اتاق عروس، سفید، بژ و طلایی هستند.

 بهترین رنگ روتختی عروس؛ در نهایت روتختی عروس چی بخرم؟

بهترین رنگ‌های برای روتختی عروس شامل سفید، نقره‌ای، بژ، کرم، آبی آسمانی، صورتی پاستلی، سبز پسته‌ای، طلایی، نسکافه‌ای و زرشکی هستند. این رنگ‌ها به‌راحتی با سبک‌های مختلف دکوراسیونی هماهنگ می‌شوند و جلوه‌ای خاص به اتاق خواب عروس می‌بخشند. برای خرید بهترین لوازم اتاق خواب و جهیزیه عروس، فروشگاه صفاهوم، با تخفیف‌های خوب و ارسال سریع، تجربه خرید لذت‌بخشی را برای شما فراهم می‌کند؛ همین الان از طیف گستره روتختی‌های عروس در انواع رنگ‌های خاص و شیک دیدن کنید.